رژیم افزایش وزن

بسیاری از افراد آرزوی‌شان کاهش وزن و تناسب اندام است در حالیکه افراد دیگر به دنبال روش‌هایی برای افزایش وزن هستند. اگر شما نیز از این دسته افراد هستین به احتمال زیاد انواع و اقسام رژیم‌های چاقی را امتحان کرده‌اید، اما نتیجه‌ای از آن نگرفته‌اید. 

همان طور که چاقی خطرناک است، لاغری زیاد هم افراد را مستعد ابتلا به بیماری‌های مختلف مثل ضعف در سیستم ایمنی بدن و عفونت می‌کند. علاوه بر آن، افراد لاغر در هنگام بیماری نسبت به بقیه دیرتر بهبود پیدا می‌کنند. فردی که ۱۰ تا ۲۰ درصد زیر وزن نرمال است، کم وزن تلقی می‌شود. یکی از مشکلات شایع در راه اضافه کردن وزن، مصرف بیش از اندازه‌ی غذاهای پر کالری و بی ارزش است. این روش به جای اینکه باعث عضله سازی شود، موجب بد فرم شدن بدن و افزایش توده چربی می‌شود. اگر به افزایش وزن سالم هستید بهترین راه حل داشتن یک رژیم سالم و متنوع است که به راحتی قابل اجرا باشد.

رژیم های شما در سرو دایت به صورت اختصاصی پس از مشاوره تغذیه توسط متخصصین تغذیه ما بر اساس سبک زندگی شما به گونه ای طراحی می شود که در هر شرایط و موقعیتی برای شما قابل اجرا باشد و همین طور به سلامت شما آسیبی نرسد.

هر دوره رژیم شامل موارد زیر است:

  • مشاوره تغذیه
  • رژیم غذایی اصولی و اختصاصی بر اساس سبک زندگی و عادات غذایی شما
  • بازبینی دوره ای رژیم در صورت نیاز
  • پشتیبانی و پاسخ به سولات شما

مدت دوره: یک ماه

هزینه مشاوره: 250000 تومان

دریافت رژیم افزایش وزن در صورتی که هیچ بیماری زمینه ای ندارید


در صورتی که بیماری دارید و قصد افزایش وزن دارید