رژیم دوران بارداری و شیردهی

فردا را کودکان امروز خواهند ساخت و نشاط و تندرستی جامعه آينده در سايه تأمين سلامت کودکان تحقق خواهد يافت. دوران رشد جنينی از اهميت ويژه ای برخوردار است؛ به گونه ای که تأثير سوء تغذيه بر رشد جسمی و روانی، پس از سپري شدن اين دوران قابل جبران نيست.با توجه به نقش بسيار مهم تغذيه در تأمين سلامتی، ضرورت دستيابی به بهترين و مناسب ترين شيوه تغذيه در حساس ترين دوران حيات يک انسان، يعني دوران جنينی و شير خوارگی، به خوبی درک می شود.

بدون شک یکی از بزرگترین آرزوهای تمامی‌زنان، داشتن نوزادی سالم و تندرست است.به این جهت تمامی‌مادران سعی بر آن دارند تا عوامل مؤثر بر بهبود روند بارداری و نتیجه آن را مورد بررسی قرار دهند و تا جای ممکن از عوامل زیان‌آور دوری جویند.تغییرات زیادی در اثر بارداری در بدن مادر به وجود می‌آید و عوامل زیادی در تعیین روند صحیح بارداری و نتیجه بارداری موثر هستند. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکات، تغذیه مادر باردار می‌باشد.

زیرا رشد و نمو کامل جنین رابطه تنگاتنگی با تغذیه مادر داشته، تامین نیازهای او با دریافت مواد مغذی مادر عجین شده، تنها راه برآوردن نیازهای انرژی و ساختاری او به واسطه جفت است.به علاوه تغییرات فیزیولوژیک خاص این دوران را نیز باید مد نظر داشت چرا که متابولیسم موادغذایی و حتی نیاز به آنها در این مدت تغییر می یابد.اهمیت و ارزش غذا بستگی به نوع آن دارد نه به مقدار آن.

رژیم های شما در سرو دایت به صورت اختصاصی پس از مشاوره تغذیه توسط متخصصین تغذیه ما بر اساس سبک زندگی ونیازهای تغذیه ای شما به گونه ای طراحی می شود که در هر شرایط و موقعیتی برای شما قابل اجرا باشد و همین طور به سلامت شما و فرزندتان آسیبی نرسد.

هر دوره رژیم شامل موارد زیر است:

  • مشاوره تغذیه
  • رژیم غذایی اصولی و اختصاصی بر اساس سبک زندگی و عادات غذایی شما
  • بازبینی دوره ای رژیم در صورت نیاز
  • پشتیبانی و پاسخ به سولات شما

مدت دوره: یک ماه

هزینه مشاوره: 250000 تومان

دریافت رژیم بارداری یا شیردهی