درباره ما

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که یک رژیم غذایی تهیه کرده باشید و در پایبندی به رژیم شکست بخوریم و یا حس کردید که با سبک زندگی شما خیلی فاصله داره و قابل اجرا نیست از شروع فعالیت کاری هم از اطرافیان و دوستانم این مشکلات را می شنیدم و این باعث شد به این فکر کنم که اگر روزی بخواهیم در حیطه تخصصی خودم فعالیت کنم فقط فروشنده رژیم نباشم تمام تلاشم را به کار ببرم تا بتونم رژیمی که کمک به تغییر سبک زندگی شما می کنه و قابل اجرا باشه و در صورت نیاز به مداخلات درمانی سخت و طاقت فرسا نشر و طراحی کنند. به همین دلیل هست که حتماً قبل از ارائه رژیم و بعد از اخذ اطلاعات اولیه مشاوره انجام میشه تا بتونم رژیم اختصاصی خودتون رو طراحی کنم.

من، کوثر حسن‌پور دانش‌آموخته رشته تغذیه و رژیم درمانی به شماره نظام پزشکی ت ۵۲۴۳ هستم که سابقه فعالیت در مراکز جامع سلامت، درمانگاههای امام رضا(فرهنگیان) و قائم بوشهر، آموزش و پرورش استان بوشهر، به عنوان مراقب سلامت و مشاور تغذیه کودکان و صدا و سیمای استان بوشهر را دارم.
 به مدت ۴ سال هست که کلینیک تغذیه سرو رو راه اندازی کردم و توانسته‌ام به بیش از ۵ هزار نفر در اصلاح سبک زندگی کمک کنم و امیدوارم این موفقیت ادامه دار باشد.